Produkty sú hravé, decentné a nenesú v sebe žiadne prvky gýču. Sú originálne a vo svete veľmi žiadané. Stávajú sa doplnkami v mnohých detských izbách, ale aj v reštauráciách pre deti. 

 

Priamo z Dánska
Sú moderné, progresívne a priam dynamické. Jednoduché minimalistické línie v kombinácií s modernou dušou dizajnérov z celého sveta, ktorí tvoria kolekciu vlastným jazykom a idú vlastným štýlom. Každý z ich produkt je starostlivo vyrobený kvalifikovaným remeselníkom a z tých najkvalitnejších materiálov. Vytvárajú vzájomné vzťahy vrámci všetkých kontinentov s architektmi, s nezávislými maloobchodníkmi a dizajnérmi. Výsledkom sú nie len hračky, ktoré majú vlastnú dušu, ale aj funkčné prevedenia nábytkov.

 

 

EO animal mug all 4 square

Hrnčeky pre deti sú kolekciou zvierat z porcelánu. Navrhol ich Marc Venot a boli predstavené na výstave MAISON & OBJET v Paríži v roku 2019. Venot je charakteristický svojím minimalistickým dizajnom.

 

cow chair 01 closeup  sheeplifestylelowres

Stoličky Bambi sú vyrobené zo srdca. Skutočný symbol výtvarného umenia. Vyrábajú sa z jemného pevného európskeho duba a amerického vlašského orecha. Japonský dizajnér Takeshi Sawada navrhol hravý kus detského nábytku so sochárskym dizajnom a príjemným vzhľadom.

 

5K3A1987

Kus nábytku, ktorý sa hodí takmer všade. Má jednoduchý dizajn. Názov So v japončine znamená vrstvenie a vzťahuje sa na rôzne vrstvy. Mäkký zaoblený drevený rám je vyrobený z ohýbaného lipového dreva.

 

EO white the bear 01

White + The bear, Dubai

Sneha Divias Atelier navrhla a zrealizovala detskú reštauráciu White + The bear v Dubaji, v ktorej sú zakomponované originálne stoličky a dizajnérsky produkt páva na stoloch.

 

Text: Petra Laclavíková

Foto: eo.dk

zdroj: www.toptrendy.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *